Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6923740276280 |
| Modelová řada: | Doogee Fire 3 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Spreadtrum Unisoc SC9863A |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 290 g |
| Kapacita baterie: | 8300 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 10 W |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 2 000 GB |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, Nárazuvzdornost, IP68/IP69k |
| Operační systém: | Android |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 4 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 13 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 163 mm (V), 77 mm (Š), 18 mm (H) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Senzor přiblížení, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 2 |
| Typ displeje: | IPS |
| Velikost RAM: | 3 GB |
| Velikost úložiště: | 64 GB |
| Verze Bluetooth: | 4.2 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 Go edition |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | DOOGEE |
| Velikost displeje zařízení: | 5,5" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1440 x 720 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 5 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1440 x 720 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



