Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6923740275474 |
| Modelová řada: | Doogee Fire 7 |
| Barva: | Oranžová |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Dimensity 6300 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| FM rádio: | Ano |
| Kapacita baterie: | 13000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 4 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 18 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 30 sn./s |
| Maximální jas displeje: | 400 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 2160p (3840×2160) |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Největší paměťová karta: | 2 000 GB |
| Operační systém: | Android |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 64 MPx |
| Rozlišení makro objektivu: | 2 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 16 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 83 mm (Š), 19 mm (H), 177 mm (V) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 79 |
| Světelnost makro objektivu: | f 2, 2 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2 |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Základní barva: | Oranžová |
| Značka: | DOOGEE |
| Velikost displeje zařízení: | 6,6" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1612 x 720 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 6" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1612 x 720 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



