EVOLVEO EasyPhone mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem bílý
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
EVOLVEO EasyPhone mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem bílý
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595683204477 |
| Modelová řada: | EVOLVEO EasyPhone |
| Barva: | Bílá |
| Blesk: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 84 g |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 1 |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 112 mm (V), 54 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Slot na SIM kartu: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Základní barva: | Bílá |
| Značka: | EVOLVEO |
| Velikost displeje zařízení: | 1,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 160 x 128 |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 1 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 160 x 128 |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



