Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595683203722 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Blesk: | Ne |
| Dle užití: | Odolné, Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Handsfree: | Ano |
| Hmotnost (g): | 170 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68, Nárazuvzdornost |
| Operační systém: | Ostatní |
| Optická stabilizace obrazu: | Ne |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 65 mm (Š), 18 mm (H), 144 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Typ SIM karty (2): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | EVOLVEO |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



