EVOLVEO StrongPhone Z6 vodotěsný odolný Dual SIM telefon oranžový
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
EVOLVEO StrongPhone Z6 vodotěsný odolný Dual SIM telefon oranžový
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595683204309 |
| Modelová řada: | EVOLVEO StrongPhone |
| Barva: | Oranžová |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Blesk: | Ne |
| Dle užití: | Odolné, Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Handsfree: | Ano |
| Hmotnost (g): | 202 g |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | Plast + Kov |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68, Nárazuvzdornost |
| Operační systém: | Ostatní |
| Optická stabilizace obrazu: | Ne |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 65 mm (Š), 21 mm (H), 144 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Slot na SIM kartu: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Typ SIM karty (2): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Základní barva: | Oranžová |
| Značka: | EVOLVEO |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



