Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4719331863548 |
| Barva: | Černá |
| Barevná hloubka: | 10 bit |
| Barevná škála: | sRGB (120%) |
| Drátová připojení: | HDMI 2.0 |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 5, 7 kg |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 180 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Pivot: | Ne |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Podporované barvy (mil.): | 1070 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 238 mm (H), 709 mm (Š), 497 mm (V) |
| Senzory: | Automatické podsvícení displeje |
| Statický kontrast (:1): | 3500:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | Adaptive Sync |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | VA |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ne |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 26 W |
| Typ konstrukce displeje: | Prohnutý |
| Otočný: | Ne |
| Velikost displeje zařízení: | 31,5" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 26 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Prohnutý |
| Otočný_indiv1: | Ne |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 31 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



