Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.299 kg |
| EAN: | 8720968744526 |
| Určení: | Pro muže |
| Typ skla: | Hardlex - tvrzené minerální |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Šedá |
| Šířka řemínku: | 26 mm |
| Funkce: | Časovač |
| Vodotěsnost: | 200 m (20 ATM) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



