Hodinky Just Cavalli model Animalier Fiorenza Snake JC1L310L0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Animalier Fiorenza Snake JC1L310L0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| EAN: | 4894626288005 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Stříbrná, Šedá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Růžové zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Černá |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



