Hodinky Just Cavalli model Glam Chic Daydreamer JC1L258L0215
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Glam Chic Daydreamer JC1L258L0215
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.023 kg |
| EAN: | 4894626248184 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Růžová |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Růžová |
| Šířka řemínku: | 14 mm |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



