Hodinky Just Cavalli model Glam Chic Forward JC1L316L0015
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Glam Chic Forward JC1L316L0015
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| EAN: | 4894626248252 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Modrá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Černá |
| Šířka řemínku: | 12 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



