Hodinky Just Cavalli model Glam Chic Luna JC1L309L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Glam Chic Luna JC1L309L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| EAN: | 4894626288562 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Černá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Černá |
| Šířka řemínku: | 14 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



