Hodinky Just Cavalli model SET Brave Snake JC1L311M0065
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model SET Brave Snake JC1L311M0065
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 4894626247828 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Modrá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Žluté zlato, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Žluté zlato, Šedá |
| Šířka řemínku: | 14 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



