Hodinky Just Cavalli model SET Indomitable Animalier JC1L312L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model SET Indomitable Animalier JC1L312L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| EAN: | 4894626247972 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Stříbrná, Šedá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Béžová |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



