Hodinky Just Cavalli model SET Indomitable Animalier JC1L312L0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model SET Indomitable Animalier JC1L312L0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| EAN: | 4894626247989 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Růžové zlato |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Černá |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



