Hodinky Just Cavalli model SET Indomitable Animalier JC1L312M0075
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model SET Indomitable Animalier JC1L312M0075
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.067 kg |
| EAN: | 4894626248023 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Zelená |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Žluté zlato |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



