Hodinky Just Cavalli model SET Sublime Animalier JC1L360L0015
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model SET Sublime Animalier JC1L360L0015
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| EAN: | 4894626288241 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Stříbrná, Šedá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Černá |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



