Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| EAN: | 4894626288272 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Modrá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Šedá |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



