Hodinky Just Cavalli model SET Vittoria Glam JC1L361M0055
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model SET Vittoria Glam JC1L361M0055
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.066 kg |
| EAN: | 4894626288456 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Žluté zlato |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



