Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Glam JC1L022M0055
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Glam JC1L022M0055
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 4894626175367 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Stříbrná, Šedá |
| Tvar pouzdra: | Hranaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Šedá |
| Šířka řemínku: | 12 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



