Hodinky Just Cavalli model Signature Snake JC1L301 Cerchio Snake JC1L301M0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake JC1L301 Cerchio Snake JC1L301M0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4894626264191 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Stříbrná, Šedá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Žluté zlato |
| Šířka řemínku: | 10 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



