Hodinky Just Cavalli model Signature Snake JC1L301 Cerchio Snake JC1L301M0065
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake JC1L301 Cerchio Snake JC1L301M0065
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4894626264238 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Stříbrná, Šedá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Žluté zlato, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Žluté zlato, Šedá |
| Šířka řemínku: | 10 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



