Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Speranza JC1L356M0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Speranza JC1L356M0035
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| EAN: | 4894626287312 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Zelená |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Žluté zlato |
| Šířka řemínku: | 10 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



