Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Twined JC1L305M0045
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Twined JC1L305M0045
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4894626247484 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Bílá, Perleťová |
| Tvar pouzdra: | Asymetrické |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Růžové zlato |
| Šířka řemínku: | 9 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



