Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.073 kg |
| EAN: | 4894626216190 |
| Určení: | Dětské - chlapecké |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Fialová |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Fialová |
| Šířka řemínku: | 20 mm |
| Vodotěsnost: | 100 m (10 ATM) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



