Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4894138351365 |
| Určení: | Dětské - unisex |
| Barva ciferníku: | Bílá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Řemínek: | Kaučuk/Pryž |
| Barva řemínku: | Zelená |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Vodotěsnost: | 100 m (10 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



