Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.111 kg |
| EAN: | 7630615118147 |
| Určení: | Unisex |
| Typ skla: | Safírové |
| Barva ciferníku: | Stříbrná, Šedá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Růžové zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Šedá, Růžové zlato |
| Šířka řemínku: | 18 mm |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



