Hodinky VICEROY - Modelová řada HOMBRE 471047-55
Detailní popis produktu
Hodinky dodáváme v originální krabičce VICEROY.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8431283477913 |
| Modelová řada: | Men |
| Barva ciferníku: | Černá |
| Průměr ciferníku: | 42 mm |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



