Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6936520876136 |
| Modelová řada: | Honor X5c |
| Barva: | Černá |
| Android Enterprise Recommended: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Helio G81 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| Hmotnost (g): | 186 g |
| Kapacita baterie: | 5260 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 15 W |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 1080p (1920x1080) |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Optický/bezztrátový zoom: | 10 x |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 8 mm (H), 77 mm (Š), 167 mm (V) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 8 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | TFT-LCD |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | MagicOS 9.0 |
| WiFi standard: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Honor |
| Velikost displeje zařízení: | 6,74" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1600 x 720 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 74" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1600 x 720 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



