Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 199485703855 |
| Modelová řada: | HP VICTUS 15 |
| Barva: | Stříbrná |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 4, 9 GHz |
| Cache procesoru: | 24 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1 |
| Frekvence paměti RAM: | 5200 MHz |
| Generace procesoru (Intel): | 13. Generace | Raptor Lake |
| Grafická karta: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Hmotnost (kg): | 2, 3 kg |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 70 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1000 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 3, 6 GHz |
| Maximální grafický příkon (TGP): | 70 W |
| Maximální jas displeje: | 300 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 13620H |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Paměť grafické karty (MB): | 8192 MB |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 10 |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 2 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Procesor: | Intel Core i7 |
| Rozlišení webkamery: | HD 1280 x 720p |
| Rozměry (V x Š x H): | 358 mm (Š), 24 mm (V), 255 mm (H) |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ grafické karty: | Dedikovaná |
| Typ grafické paměti: | GDDR7 |
| Typ paměti RAM: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 1000 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 6 |
| Windows Hello: | Ano |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Velikost displeje zařízení: | 15,6" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Copilot+: | Ne |
| Počet M.2 slotů: | 1 |
| Konfigurace paměti: | 1 x 16GB |
| Počet slotů pro operační paměti: | 2 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, USB-A, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 15 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 6" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Copilot+_indiv1: | Ne |
| Počet M.2 slotů_indiv1: | 1 |
| Konfigurace paměti_indiv1: | 1 x 16GB |
| Počet slotů pro operační paměti_indiv1: | 2 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | USB-A |
| Typ připojení_indiv4: | 3 |
| Typ připojení_indiv5: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



