Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4948570125074 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Barva: | Bílá |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort, USB Hub |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost (kg): | 4, 9 kg |
| Jas displeje: | 300 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 2.0 Type-A: | 2 |
| Podporované barvy (mil.): | 16, 7 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Reproduktor: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 500 mm (V), 210 mm (H), 539 mm (Š) |
| Statický kontrast (:1): | 1300:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | Adaptive Sync |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Bílá |
| Velikost displeje zařízení: | 23,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 23 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



