Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4894947111273 |
| Modelová řada: | Infinix NOTE Edge |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Dimensity 7100 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 190 g |
| Kapacita baterie: | 6150 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 4 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 45 W |
| Maximální jas displeje: | 4500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP65 |
| Operační systém: | Android |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 3 |
| Podporovaný OS: | Android |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 13 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (H), 163 mm (V), 74 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Čtečka otisku prstů |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 8 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM/eSIM |
| Typ skla displeje: | Corning Gorilla Glass 7i |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 16 |
| Verze Wi-Fi: | 5 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Inifnix |
| Velikost displeje zařízení: | 6,78" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2644 x 1208 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 78" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2644 x 1208 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



