Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 199274954437 |
| Modelová řada: | Lenovo LOQ 15ARP10E |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 4, 75 GHz |
| Cache procesoru: | 20 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | RJ-45 (Ethernet), HDMI, HDMI 2.1 |
| Frekvence paměti RAM: | 4800 MHz |
| Grafická karta: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Hmotnost (kg): | 8 kg, 1 |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 5 Wh, 57 |
| Kapacita SSD (GB): | 1000 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz, 3 |
| Maximální grafický příkon (TGP): | 65 W |
| Maximální jas displeje: | 300 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 170 |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Obsah balení: | síťový adaptér |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměť grafické karty (MB): | 6192 MB |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 2 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Rozlišení webkamery: | HD 1280 x 720p |
| Rozměry (V x Š x H): | 359 mm (Š), 23 mm (V), 236 mm (H) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync |
| TPM 2.0: | Ano |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ grafické karty: | Dedikovaná |
| Typ paměti RAM: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 1000 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 6 |
| Základní barva: | Šedá |
| Velikost displeje zařízení: | 15,6" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, USB-A, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 15 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 6" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | USB-A |
| Typ připojení_indiv4: | 3 |
| Typ připojení_indiv5: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



