Lenovo ThinkPad X13 Gen 6 (21RK005QCK) černý - 3 roky Premier Support po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo ThinkPad X13 Gen 6 (21RK005QCK) černý - 3 roky Premier Support po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 198157370906 |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkPad X13 Gen 6 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 4, 8 GHz |
| Cache procesoru: | 12 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | HDMI, Thunderbolt 4 |
| Frekvence paměti RAM: | 8400 MHz |
| Generace procesoru (Intel): | Intel Core Ultra Series 2 (Arrow Lake) |
| Grafická karta: | Intel Graphics |
| Hmotnost (kg): | 0, 96 kg |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 54, 7 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 512 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1, 5 GHz |
| Maximální jas displeje: | 400 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 225U |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 12 |
| Počet Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 1 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 |
| Rozlišení webkamery: | 2560 x 1920p |
| Rozměry (V x Š x H): | 299 mm (Š), 13 mm (V), 207 mm (H) |
| Senzory: | Čtečka otisku prstů |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ paměti RAM: | LPDDR5X |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Typ záruky: | Bring-in |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 6E |
| Windows Hello: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Copilot+: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 13,3" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-A, 3,5 mm |
| Copilot+_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 13 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 3" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-A |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



