Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 198156755582 |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | 99% sRGB |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Hmotnost (kg): | 5 kg, 4 |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz |
| Odezva displeje: | 4 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozměry (V x Š x H): | 540 mm (Š), 179 mm (H) |
| Rozteč bodů: | 0, 2745 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 13 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 23,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 13 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 23 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



