Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 196801782013 |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | sRGB (99%) |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | 3, 5 mm, USB-C, HDMI, DisplayPort, USB Hub, USB 3.0 A |
| HDR (High Dynamic Range): | Ne |
| Hmotnost (kg): | 7, 35 kg |
| Jas displeje: | 350 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Odezva displeje: | 6 ms |
| Pivot: | True |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 4 |
| Podporované barvy (mil.): | 16, 7 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 614 mm (Š), 208 mm (H), 609 mm (V) |
| Rozteč bodů: | 0, 233 mm |
| Statický kontrast (:1): | 1000:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ rychlonabíjení: | Power Delivery |
| Typ záruky: | Bring-in |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | True |
| Webkamera: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 25 W |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Maximální výkon Power Delivery: | 75 W |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rovný: | Ano |
| Prohnutý: | Ne |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 25 W |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Maximální výkon Power Delivery_indiv1: | 75 W |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rovný_indiv1: | Ano |
| Prohnutý_indiv1: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



