Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 198157434455 |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | BT.709 (100%), sRGB (99%) |
| Drátová připojení: | USB-C, USB-A, RJ-45 (Ethernet), HDMI, DisplayPort, HDMI 2.1 |
| Hmotnost (kg): | 2 kg, 7 |
| Jas displeje: | 350 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 4 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 2x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 2.0 Type-A: | 3 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 2 |
| Podporované barvy (mil.): | 16, 7 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 200 mm (H), 614 mm (Š) |
| Rozteč bodů: | 0, 2331 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | WLED |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 23,4 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 23 |
| Typická spotřeba (W)_indiv2: | 4 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1440 (QHD) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



