Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AGP11 (83TD003YCK) šedý - 3 roky Premium Care po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AGP11 (83TD003YCK) šedý - 3 roky Premium Care po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 199274937430 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga 7 |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 4, 6 GHz |
| Cache procesoru: | 8 MB |
| Dotykový displej: | Ano |
| Drátová připojení: | HDMI, HDMI 2.1 |
| Generace procesoru (AMD): | Ryzen AI (Zen 5) |
| Grafická karta: | AMD Radeon 840M |
| Hmotnost (kg): | 1, 38 kg |
| Kapacita baterie (Wh): | 70 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1024 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz |
| Maximální jas displeje: | 1100 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 445 |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 2 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 |
| Příkon (W): | 65 W |
| Rozměry (V x Š x H): | 15 mm (H), 315 mm (Š), 228 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Standardy HDR: | Dolby Vision |
| Stav zboží: | Nový |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ displeje: | OLED |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ paměti RAM: | LPDDR5X |
| Typ SSD: | M.2 PCIe |
| Typ záruky: | On-site |
| Velikost RAM: | 32 GB |
| Velikost úložiště: | 1024 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| VESA DisplayHDR™: | True Black 1000 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | WiFi 7 |
| Windows Hello: | Ano |
| Základní barva: | Šedá |
| Copilot+: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 14" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2880 x 1800 |
| Počet USB-A: | 2x |
| Typ konstrukce: | Otočný 360° |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, USB-A, 3,5 mm |
| Copilot+_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 14" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2880 x 1800 |
| Počet USB-A_indiv1: | 2x |
| Typ konstrukce_indiv1: | Otočný 360° |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | USB-A |
| Typ připojení_indiv4: | 3 |
| Typ připojení_indiv5: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



