Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0022CK) šedý - 3 roky záruky Premium Care
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10 (83KF0022CK) šedý - 3 roky záruky Premium Care
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 198158203685 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10 |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 5, 1 GHz |
| Cache procesoru: | 24 MB |
| Dotykový displej: | Ano |
| Drátová připojení: | HDMI 2.1 |
| Frekvence paměti RAM: | 8533 MHz |
| Generace procesoru (Intel): | Intel Core Ultra Series 2 (Arrow Lake) |
| Grafická karta: | Intel Arc 140T |
| Hmotnost (kg): | 1, 54 kg |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 84 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1000 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz |
| Maximální jas displeje: | 500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 255H |
| Obsah balení: | síťový adaptér |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Počet Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 2 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 |
| Rozlišení webkamery: | 2560 x 1920p |
| Rozměry (V x Š x H): | 325 mm (Š), 17 mm (V), 228 mm (H) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Standardy HDR: | Dolby Vision |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | OLED |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ paměti RAM: | LPDDR5X |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 32 GB |
| Velikost úložiště: | 1000 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| VESA DisplayHDR™: | True Black 1000 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 7 |
| Základní barva: | Šedá |
| Copilot+: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 14,5" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3000 x 1876 |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, USB-A, 3,5 mm |
| Copilot+_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 14 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3000 x 1876 |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | USB-A |
| Typ připojení_indiv4: | 3 |
| Typ připojení_indiv5: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



