Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11 (83QS0037CK) modrozelený - 3 roky Premium Care po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11 (83QS0037CK) modrozelený - 3 roky Premium Care po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 199274937324 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11 |
| Barva: | Modrozelená |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 4, 6 GHz |
| Cache procesoru: | 14 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Frekvence paměti RAM: | 8000 MHz |
| Grafická karta: | AMD Radeon 840M |
| Hmotnost (kg): | 1, 15 kg |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 70 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1000 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2 GHz |
| Maximální jas displeje: | 600 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 445 |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 3 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 |
| Rozlišení webkamery: | 2560 x 1920p |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (V), 312 mm (Š), 221 mm (H) |
| Standardy HDR: | Dolby Vision |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | OLED |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ paměti RAM: | LPDDR5X |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 1000 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| VESA DisplayHDR™: | True Black 500 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 7 |
| Windows Hello: | Ano |
| Základní barva: | Modrá |
| Copilot+: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 14" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Copilot+_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 14" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



