Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX00EDCK) šedý - 3 roky Premium Care po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 (83JX00EDCK) šedý - 3 roky Premium Care po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 199274937355 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 4, 8 GHz |
| Cache procesoru: | 12 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort |
| Generace procesoru (Intel): | Intel Core Ultra Series 2 (Lunar Lake) |
| Grafická karta: | Intel Arc 140V |
| Hmotnost (kg): | 1, 19 kg |
| Kapacita baterie (Wh): | 70 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1024 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 3, 7 GHz |
| Maximální jas displeje: | 600 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 256V |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Počet Thunderbolt: | 2 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 |
| Příkon (W): | 65 W |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 312 mm (Š), 220 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Standardy HDR: | Dolby Vision |
| Stav zboží: | Nový |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ displeje: | OLED |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ paměti RAM: | LPDDR5X |
| Typ SSD: | M.2 PCIe |
| Typ záruky: | On-site |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 1024 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| VESA DisplayHDR™: | True Black 500 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | WiFi 7 |
| Základní barva: | Šedá |
| Copilot+: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 14" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Počet USB-A: | 1x |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm |
| Copilot+_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 14" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Počet USB-A_indiv1: | 1x |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



