Lenovo Yoga Tab Plus 12.7" 16GB/256GB béžový + Tab Pen Pro
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Yoga Tab Plus 12.7" 16GB/256GB béžový + Tab Pen Pro
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 198155818394 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga Tab Plus |
| Barva: | Béžová |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Hmotnost (g): | 640 g |
| Kapacita baterie: | 10200 mAh |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 3, 3 GHz |
| Maximální jas displeje: | 900 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost |
| Operační systém: | Android |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Procesor: | Qualcomm |
| Přední videokamera: | Ano |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 13 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 13 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (V), 291 mm (Š), 188 mm (H) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor, Hallův senzor, Čtečka otisku prstů |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | LTPS |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 14 |
| Verze Wi-Fi: | 7 |
| Základní barva: | Béžová |
| Značka: | Lenovo |
| Velikost displeje zařízení: | 12,7" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2944 x 1840 |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 12 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 7" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2944 x 1840 |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ano |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



