LG 65QNED93A6A
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 280672
LG 65QNED93A6A
LG
QB1I000K01 1000 1000
Barva: Černá
Funkce: Herní režim
Barevná hloubka: 10 bit
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem, Chromecast kompatibilní
Dotykový displej: Ne
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: G
HDR (High Dynamic Range): Ano
Materiál konstrukce: Plast + Kov
Montáž na zeď: Ano
Operační systém: WebOS
Počet HDMI: 4x
Rozměr pro VESA držák: 400 x 300
Rozměry (V x Š x H): 1 445 mm (Š), 340 mm (H), 902 mm (V)
Stav zboží: Nový
Stereo reproduktory: Ano
Streamovací služby: Chromecast, TIDAL
Typ displeje: QNED
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 110 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Uhlopříčka v ": 65"
Smart TV: Ano
Uhlopříčka v cm: 164 cm
Rozlišení displeje zařízení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rovný: Ano
Počet USB-A: 2x
Základní hotelový mód: Ano
TV tuner: DVB-T2/S2/C
Prohnutý: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI): eARC
Rok vydání televize: 2025
Chytré funkce: ECO mode, HbbTV, Ovládání hlasem, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 830 mm (V) x 1 445 mm (Š) x 59 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 110 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 120 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 65"
Počet USB-A_indiv1: 2x
Základní hotelový mód_indiv1: Ano
TV tuner_indiv1: DVB-T2/S2/C
Prohnutý_indiv1: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI)_indiv1: eARC
Rok vydání televize_indiv1: 2025
Aplikace a služby_indiv1: Miracast
Aplikace a služby_indiv2: OnePlay
Aplikace a služby_indiv3: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv4: Apple Music
Aplikace a služby_indiv5: Apple TV
Aplikace a služby_indiv6: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv7: Deezer
Aplikace a služby_indiv8: Disney+
Aplikace a služby_indiv9: HBO Max
Aplikace a služby_indiv10: Kuki
Aplikace a služby_indiv11: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv12: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv13: Youtube
Aplikace a služby_indiv14: Magio
Aplikace a služby_indiv15: Netflix
Aplikace a služby_indiv16: Prima+
Aplikace a služby_indiv17: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv18: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv19: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv20: Spotify
Chytré funkce_indiv1: ECO mode
Chytré funkce_indiv2: HbbTV
Chytré funkce_indiv3: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv4: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv5: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 830 mm (V) x 1 445 mm (Š) x 59 mm (H)