LG OLED55B56LA
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 274845
LG OLED55B56LA
LG
WPSI000K01 1000 1000
EAN: 8806096360576
Barva: Šedá
Dotykový displej: Ne
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: F
Rozměr pro VESA držák: 300 x 200
Rozměry (V x Š x H): 235 mm (H), 1 228 mm (Š), 772 mm (V)
Typ displeje: OLED
Základní barva: Šedá
Typická spotřeba (W): 77 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Uhlopříčka v ": 55"
Smart TV: Ano
Uhlopříčka v cm: 139 cm
Rovný: Ano
Počet USB-A: 2x
Rok vydání televize: 2025
Chytré funkce: ECO mode, HbbTV, Ovládání hlasem, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 708 mm (V) x 1 228 mm (Š) x 46 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 77 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 120 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 55"
Smart TV_indiv1: Ano
Uhlopříčka v cm_indiv1: 139 cm
Rovný_indiv1: Ano
Počet USB-A_indiv1: 2x
Aplikace a služby_indiv1: Miracast
Aplikace a služby_indiv2: OnePlay
Aplikace a služby_indiv3: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv4: Apple Music
Aplikace a služby_indiv5: Apple TV
Aplikace a služby_indiv6: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv7: Deezer
Aplikace a služby_indiv8: Disney+
Aplikace a služby_indiv9: HBO Max
Aplikace a služby_indiv10: Kuki
Aplikace a služby_indiv11: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv12: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv13: Youtube
Aplikace a služby_indiv14: Magio
Aplikace a služby_indiv15: Netflix
Aplikace a služby_indiv16: Prima+
Aplikace a služby_indiv17: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv18: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv19: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv20: Spotify
Chytré funkce_indiv1: ECO mode
Chytré funkce_indiv2: HbbTV
Chytré funkce_indiv3: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv4: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv5: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 708 mm (V) x 1 228 mm (Š) x 46 mm (H)