LG OLED55C54LA
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 274839
LG OLED55C54LA
LG
XPSI000K01 1000 1000
Barva: Černá
Dotykový displej: Ne
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Rozměr pro VESA držák: 300 x 200
Rozměry (V x Š x H): 230 mm (H), 757 mm (V), 1 222 mm (Š)
Typ displeje: OLED
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 77 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Uhlopříčka v ": 55"
Smart TV: Ano
Uhlopříčka v cm: 139 cm
Rovný: Ano
Počet USB-A: 3x
Rok vydání televize: 2025
Chytré funkce: Webový prohlížeč, Přehrávání 360° videa, Ovládání hlasem, HbbTV, ECO mode
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 703 mm (V) x 1 222 mm (Š) x 45 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 77 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 144 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 55"
Smart TV_indiv1: Ano
Uhlopříčka v cm_indiv1: 139 cm
Rovný_indiv1: Ano
Počet USB-A_indiv1: 3x
Aplikace a služby_indiv1: Miracast
Aplikace a služby_indiv2: Spotify
Aplikace a služby_indiv3: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv4: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv5: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv6: Prima+
Aplikace a služby_indiv7: Netflix
Aplikace a služby_indiv8: Magio
Aplikace a služby_indiv9: Youtube
Aplikace a služby_indiv10: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv11: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv12: Kuki
Aplikace a služby_indiv13: HBO Max
Aplikace a služby_indiv14: Disney+
Aplikace a služby_indiv15: Deezer
Aplikace a služby_indiv16: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv17: Apple TV
Aplikace a služby_indiv18: Apple Music
Aplikace a služby_indiv19: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv20: OnePlay
Chytré funkce_indiv1: Webový prohlížeč
Chytré funkce_indiv2: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv3: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv4: HbbTV
Chytré funkce_indiv5: ECO mode
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 703 mm (V) x 1 222 mm (Š) x 45 mm (H)