LG UltraGear 34GS95QE-B herní monitor 34"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 251977
LG
d 7006bae900514b48a4bfaf9c449a86c1 1000 1000
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 24 měsíců
EAN: 8806084809421
Barva: Černá
Barevná hloubka: 16 bit
Drátová připojení: HDMI, DisplayPort
Energetická třída: F
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 9 kg, 5
Jas displeje: 275 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje: 240 Hz
Montáž na zeď: Ano
Odezva displeje: 0, 03 ms
Počet DisplayPortů: 1x DP
Počet HDMI: 2x
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: 3
Podporované barvy (mil.): 1070
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní
Rozměr pro VESA držák: 100 x 100
Rozměry (V x Š x H): 358 mm (V), 785 mm (Š), 168 mm (H)
Rozteč bodů: 0, 231 mm
Standardy HDR: HDR10
Statický kontrast (:1): 1500000:1
Stav zboží: Nový
Technologie synchronizace: AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC
Třída zařízení: Herní
Typ displeje: OLED
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178°
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178°
VESA DisplayHDR™: True Black 400
Výbava monitoru: Flicker reduction
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 31 W
Typ konstrukce displeje: Prohnutý
Otočný: Ano
Velikost displeje zařízení: 34"
Rozlišení displeje zařízení: 3440 x 1440 (UW-QHD)
Typ připojení: USB-A, 3,5 mm
Typická spotřeba (W)_indiv1: 31 W
Typ konstrukce displeje_indiv1: Prohnutý
Otočný_indiv1: Ano
Velikost displeje zařízení_indiv1: 34"
Rozlišení displeje zařízení_indiv1: 3440 x 1440 (UW-QHD)
Typ připojení_indiv1: USB-A
Typ připojení_indiv2: 3
Typ připojení_indiv3: 5 mm