LG UltraWide 34BA85QE-B monitor 34"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 254619
LG
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 24 měsíců
EAN: 8806096207321
Barva: Černá
Barevná hloubka: 10 bit
Drátová připojení: HDMI, DisplayPort
Energetická třída: F
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 1 kg, 11
Jas displeje: 300 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje: 60 Hz
Montáž na zeď: Ano
Nabíjení přes USB-C PD: Ano
Odezva displeje: 5 ms
Počet DisplayPortů: 1x DP
Počet HDMI: 2x
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: 5
Počet USB 3.1/3.2 Type-C: 1
Podporované barvy (mil.): 1070
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní
Rozměr pro VESA držák: 100 x 100
Rozměry (V x Š x H): 268 mm (H), 544 mm (V), 817 mm (Š)
Rozteč bodů: 0, 2325 mm
Standardy HDR: HDR10
Statický kontrast (:1): 1000:1
Stav zboží: Nový
Stereo reproduktory: Ano
Třída zařízení: Firemní
Typ displeje: IPS
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178°
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178°
Výbava monitoru: Flicker reduction
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 29 W
Typ konstrukce displeje: Prohnutý
Otočný: Ano
Velikost displeje zařízení: 34"
Maximální výkon Power Delivery: 90 W
Rozlišení displeje zařízení: 3440 x 1440 (UW-QHD)
Typ připojení: USB-C, USB-A, 3,5 mm
Typická spotřeba (W)_indiv1: 29 W
Typ konstrukce displeje_indiv1: Prohnutý
Otočný_indiv1: Ano
Velikost displeje zařízení_indiv1: 34"
Maximální výkon Power Delivery_indiv1: 90 W
Rozlišení displeje zařízení_indiv1: 3440 x 1440 (UW-QHD)
Typ připojení_indiv1: USB-C
Typ připojení_indiv2: USB-A
Typ připojení_indiv3: 3
Typ připojení_indiv4: 5 mm