Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806096594759 |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | 99% sRGB |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 1 kg, 10 |
| Jas displeje: | 300 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Podporované barvy (mil.): | 1070 |
| Poměr stran: | 21:9 |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 230 mm (H), 532 mm (V), 816 mm (Š) |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typ konstrukce displeje: | Prohnutý |
| Velikost displeje zařízení: | 34" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Prohnutý |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 34" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



