LG UltraWide 34U650A-B monitor 34"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 283859
LG
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 24 měsíců
EAN: 8806096594759
Barva: Černá
Barevná škála: 99% sRGB
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 1 kg, 10
Jas displeje: 300 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje: 100 Hz
Montáž na zeď: Ano
Počet DisplayPortů: 1x DP
Počet HDMI: 1x
Počet USB 3.1/3.2 Type-C: 1
Podporované barvy (mil.): 1070
Poměr stran: 21:9
Rozměr pro VESA držák: 100 x 100
Rozměry (V x Š x H): 230 mm (H), 532 mm (V), 816 mm (Š)
Stav zboží: Nový
Třída zařízení: Firemní
Typ displeje: IPS
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178°
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178°
Výškově nastavitelný: Ano
Základní barva: Černá
Typ konstrukce displeje: Prohnutý
Velikost displeje zařízení: 34"
Rozlišení displeje zařízení: 3440 x 1440 (UW-QHD)
Typ připojení: 3,5 mm
Typ konstrukce displeje_indiv1: Prohnutý
Velikost displeje zařízení_indiv1: 34"
Rozlišení displeje zařízení_indiv1: 3440 x 1440 (UW-QHD)
Typ připojení_indiv1: 3
Typ připojení_indiv2: 5 mm