Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235974033 |
| Modelová řada: | MaxCom MM28D |
| Barva: | Černá |
| Dotykový displej: | Ne |
| Hmotnost (g): | 600 g |
| Konstrukce: | Klasický |
| Rozměry (V x Š x H): | 191 mm (V), 161 mm (Š), 69 mm (H) |
| Stav zboží: | Nový |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 128 x 64 |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 128 x 64 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



