Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235978048 |
| Modelová řada: | MaxCom MM35D SE |
| Barva: | Černá |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 86 g |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Největší paměťová karta: | 16 GB |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 52 mm (Š), 145 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 1,77" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 160 x 128 |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 1 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 77" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 160 x 128 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



