Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908235975801 |
| Modelová řada: | MaxCom MM41D |
| Barva: | Černá |
| Dotykový displej: | Ne |
| Hmotnost (g): | 600 g |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz |
| Rozměry (V x Š x H): | 45 mm (H), 170 mm (Š), 210 mm (V) |
| Stav zboží: | Nový |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Maxcom |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



